Elektrik Pano İmalatı2019-03-15T08:30:16+03:00

BİLGİ KÖŞESİ

Malzeme Stok Durumu 94%
Hızlı Dönüş 88%
Zamanında Teslim 97%

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Hafta içi 08:30 – 18:30
Cumartesi 08:30 – 15:00
Pazar kapalı

Elektrik Pano İmalatı

Elektrik pano imalatı sırasında en yeni teknoloji kullanmaktayız.

Elektrik Pano üretim aşamasında PC programları ile panoların iskeletlerini  meydana getirerek  ve düzenleyecek olan sacların kesim ölçüleri, delinecek kısımları belirlenerek PUNÇ makinasına komut verilir, Panonun iskeletini meydana getirme işinin komutu verilen sac, makineye eklenecek şekilde ayarlanır. Bu şekilde hızlı, otomatik ve sağlıklı bir şekilde bütün işlemler yapılmış olur. Pano iskeleti elde edildikten sonra sacın büküm işlemleri gerçekleşir. Büküm işlemi gerçekleştikten sonra kaynak tesviye bölümünde  ısıl işlem, kaynak görerek gerekli şekli alır.

Tabi bu her panoya göre durum değişir, dikili tip panolarda sac işleme makinasından çıkan düz malzeme bükülerek daha sonra montajda demonte bir şekilde, yani bir puzzle gibi birleştirilerek montajı gerçekleştirilir.

İskeletin son aşamasında, dikili tip panoların kapakları, şapkaları, bazaları, iç perdeleri elektrostatik toz boyası uygulanır. İç ve dış iskeletin bağlantı yerleri, kapak ve diğer tüm yerler bu aşamalardan sonra kontroller tamamlanarak montaja hazır olur.

TEKNİK BİLGİ

Elektrik Pano ile ilgili bir projeniz olacağı zaman bizimle iletişime geçerek uzmanımız size yardımcı olacaktır, gerekli durumlarda 3 D ‘ Solidworks’ model çıkartılır ve sizlere en kısa zamanda malzeme teslimi yapılır. İsteğinize bağlı olarak montajlı Pano yapılır. Kullandığımız markalar arasında ABB, Siemens, Schnieder gibi büyük firmalar ile çalışmaktayız.

İletişime geçiniz

Teknikel Pano Ana Avantajları

Teknikel Pano imalat teknolojisinin ana avantajlarından şunları sayabiliriz:
Üretim en son teknolojileri kullanarak yapılır;
Profesyonel ekip bilgileri ile proje gerçekleştirir;
%100 müşteri memnuniyeti.


İmalatımızda olan Pano Çeşitleri

Dikili Tip Elektrik Panoları;
Taban Saclı Panoları;
Duvar Tipi Panoları;
Dikili Tip Rack Kabin;
Duvar Tipi Rack Kabin;
Sayaç Panoları;
Harici Panoları;
Paslanmaz Panoları;
Piyano Panoları;
Gemi Panoları;
Özel İmalatımıza giren ürünler: jeneratör kabinleri, her türlü stantları, soğutma kabini, kumlama makinaları sizin çizim projenize göre üretim yapmaktayız.

WhatsApp WhatsApp ONLİNE