Hakkımızda2019-02-27T18:50:29+03:00

Hakkımızda

Firmamız 1998 yılında Köksal Ruşen ve Ziya Ruşen ile  küçük bir atölyede hizmet vermeye başlamış, bir aile şirketi olarak devam etmektedir.  Günümüz şartlarında 2500m² lik kapalı alan ve 40 çalışanı ile  hedefleri doğrultusunda iç piyasada emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Bu doğrultuda hedeflerimiz içinde yurt dışını da ekleyerek ihracat kanalını da etkin hale getirmiş bulunmaktayız. İhracat yapılan ülkeler arasında Mısır, Irak, Bulgaristan, Arnavutluk bulunmaktadır.

İmalat parkurumuzda; CNC Punch, CNC Prima Laser 4000 watt, CNC Abkant, IR KIZILÖTESİ Otomatik Boyahane Tesisi ve Conta Dökme Makinaları mevcut olup, her geçen gün yeni donanımlar ile kendimizi daha da geliştirmeye devam etmekteyiz. Ayrıca gelişimin ana unsurunun eğitimli ve kaliteli bir ekipten oluşan kadro olduğu bilinci ile mevcut kadromuzu korumaya ve geliştirmeye özen göstermekteyiz.

Gelişimin ve değişimin sürekli olduğu günümüz teknolojisinde, Siz değerli müşterilerimizin istek ve eleştirilerini dikkate alarak kendimizi sürekli geliştirmekte ve kalitemizi sağlamlaştırmaktayız. Firmamızda özel imalat çözümleri üretilerek, proje ve isteklerinize özel çalışmalar kaliteli ve özverili bir şekilde rahatlıkla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca denizcilik sektöründe kullanılan gemi tipi paslanmaz panolar, alçak gerilim panoları, orta gelirim panoları, jeneratör kabinleri, soğutma kabinleri, güç dağıtım panoları, kompanzasyon ve harmonik filtre panoları, MCC, PCL + RTU panoları,  özel konsollar ve rack kabinetleri de firmamız bünyesinde imal edilmektedir.

Yapmış olduğumuz yatırım ve imalatlar ile hem milli sanayi gücüne destek olmakta, hem de sektörümüzde söz sahibi firmalar arasındaki yerimizi almış bulunmaktayız. Ayrıca milli üretimde kaliteyi artırarak yabancı sermayeli firmalar karşında alternatif imalatlarımız ile bu firmalara karşı iddiamızı da en güçlü şekilde ortaya koymuş bulunmaktayız.

Kalite, Güven ve Devamlılığı kendimize ilke edinerek Siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş ve verecek olmanın mutluluğunu ve gururunu birlikte yaşamaktayız.

Belirlediğimiz politika ve hedeflere ve uygun şekilde kendini sürekli geliştirmek amacı ile 4000A TIP TEST Belgesini, TSE, CE AT Uygunluk Belgesi, ISO 9001:2008 KYS Sertifikasını, ISO 14001 Çevre Yönetimi (CYS), TSO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Belgelerini alarak sektördeki tecrübesini sertifikalandırmıştır.

MİSYON

Teknik-El Grup faliyette bulunduğu sektörde müşterilerinin istekleri doğrultusunda teknolojik donanımı ile birlikte tecrübeli kadrosu ile birlikte  dünya standartlarını da karşılayarak çevreye ve doğaya zarar vermeden müşterilerimizin memnuniyetini de ön planda tutarak imalat gerçekleştirmektedir. Ürünlerimizi geliştirerek sürekli yenilikleri takip ederek her zaman en iyisini yapmayı kendine ilke edinmiştir.

 VİZYON

Sektöründe söz sahibi, kaliteli ürünler üreten Ar-Ge ve insana yatırım yapan ülkesinde ve yurt dışında giderek büyüyerek güvenilir ve güçlü bir marka olmak. Gelişen ve sürekli değişen piyasa şartlarına göre sürekli kendini yenileyen Teknik-El Pano teknolojiyi de takip ederek tüm hizmetlerde müşteri istek ve talepleri doğrultusunda en iyisini yapmaktadır.

Avantajlarımız

Projenizi bir firmaya verdiğinizde karşılığında Sizlere bir avantaj sağlamalı, dolayısıyla çalışmaya karar verdiğiniz firma çok önemlidir. Karar verirken sadece şireketin geçmişine degil, onun yanında kullandıkları makinalara, verdikleri malzemelere, uygunluk sertifikalara bakmak gerekmektedir. Bizim avantajlarımız arasında:

  • İstanbul’un sayani bölgesinde, her taraftan kolayca ulaşabilen noktada bulunmamız.

  • Dünyada ortak kullanılan birkaç dilleri konuşmamız.

  • Kendi nakliye araçlarımızın bulunduğundan başka aracı şirketleri kullanmıyoruz.

  • Gerekli durumlarda 7/24 servis hizmeti vermekteyiz.

  • 4000 Amperlik Pano Tip Testimiz Mevcuttur.

  • Elektrik Pano Koruma Sınıfı IP 54-66 kadar yapabilmekteyiz.

İLETİŞİME GEÇİNİZ
WhatsApp WhatsApp ONLİNE