Jeneratör Kabinleri

Jeneratör kabini ne için kullanılır?
Jeneratör kabinleri jeneratör motorunu korunma amaçla yapılan, tasarlanan bir üründür. Ana görevi, jeneratör motoruna dışarıdan gelen müdahaleyi engellemektir, mesela sokakta yürüyen herhangi bir kişi onu tamir etmesin, yada bozmasın, sadece yetkili kişilere, servislere – tamiri, bakımı, temizliğini yapmasına izin verilir, aynı zamanda jeneratör kabin hava ortamlardan, yağmur, kar, rüzgar, güneş, sis, yüksek veya düşük derece sıcaklıklarından jeneratör motorunu muhafaza eden bir metal kabinidir.

Üretimde jeneratör kabinlerin çeşitleri vardır; standart olan jeneratör kabinleri 22 kVa 500 kVa ya kadar yapılan kabin türleridir, 500 kVa 2200 kVa kadar kabin tipleri özel üretime giriyor.

Süper sessiz jeneratör kabini nedir?
Süper sessiz kabin ses desibelini 80 db’ den 65 db’ e kadar düşüren bir kabin türüdür. Yapılış:  sacı 2 mm artı taş yünü 80-100 mm arası, önüne şilte ve delikli sac kapatılarak meydana gelen üründür. Kullanma yerler arasında şunları sıralayabiliriz: cafeterya, avm, hastane, turistik yerler, siteler, insan topluluğu bulunan her yerde kural  olarak ses belirli desibel seviyelerini geçmemesi gerekir, dolayısıyla jeneratör bulunduran her iş yeri özel sessiz kabini koymak zorunda kalıyor. Özel veya standart jeneratör kabin sipariş için bizim uzmana danışınız.

Ürünlerin ölçü ve özellikleri görmek için aşağıdaki linke tıklayarak bilgi sahibi olabilirsiniz: https://www.panocu.com/jenerator-kabini/

 

 

Sizin Teknikel

 

By |2020-01-30T12:43:03+03:00Ağustos 12th, 2017|News, Uncategorized, Ürünler|
WhatsApp WhatsApp ONLİNE